gяυρ нєρѕι¢ιℓєя ƒαη кℓυвυ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Msn aşkı[bnm başımdan geçmedi :D]

4 posters
YazarMesaj
BonibonJuk[CK]
¢ємяє¢ι α∂мιη
¢ємяє¢ι α∂мιη
BonibonJuk[CK]

Msn aşkı[bnm başımdan geçmedi :D] Empty
MesajKonu: Msn aşkı[bnm başımdan geçmedi :D]   Msn aşkı[bnm başımdan geçmedi :D] Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 8:07 pm

MSN AŞKI

BEN BU SATIRLARI YAZIYORUM CÜNKÜ PAYLAŞMAK İSTEDİM 16 YAŞINDAYIM VE OKUYORUM.....BABAM Bİ GÜN EWE GELDİĞİNDE BİLGİ SAYAR ALDIM YARIN GETİRCEKLER DEMİŞTİ COK SEVİNMİŞTİM AMA ANNEM BİRAZ HUZURSUZLUK ETMİŞTİ NEYSE BİLGİ SAYAR EWE GELMİŞTİ..BEN FAZLA KULLANMASINI BİLMİODUM SONRA ÖĞRENDİM VE KENDİME MSN ACTIM... SONRA Bİ KAC KİŞİ EKLEDİM SONRA Bİ GÜN YÜRÜRKEN ARALARINDA
_COK HOŞ COCUKTU MSNSİNİ ALDIM
DERKEN DUYMUŞTUM VE MSNE ADRESİNİ OKADAR COK AKLIMDA TUTTUMKİ GELENE KADAR 10 KERE TEKRARLADIM SONRA EKLEDİM TABİ ODA KABUL ETTİ. TANIŞTIK KAMERALI FELAN KONUSTUK ODA BEYENMİŞTİ BENİ VE BENDE SONRA TEKLİF ETMİŞTİ BENDEN COK UZAKTAYDI AMA BAYA Bİ KONUSUYODUK BUNLA SONRA Bİ GÜN ONLARIN TARAFTAN ABİM KIZ BULMUŞTU VE RESMEN ONUN ŞEHRİNDEYDİM ONUNLA AYNI YERDE NEFES ALMAK BİLE COK HOŞTU SONRA 1 KERE BULUŞTUK TABİ. AMA ERKEN BİTTİ BİZ EWE GELDİK HALA CIKIYORUZ BAYA Bİ OLDU O VE CİDDİ DÜŞÜNÜOZ BİRBİRİMİZİDE ACAYİP SEVİOZ SONUMUZ NE OLACAK KADER İŞTE
http://qruphepsifan.yetkinforum.com
LkmGln_Özge
güℓçιη¢ι ¢σ-α∂мιη
LkmGln_Özge

MesajKonu: Geri: Msn aşkı[bnm başımdan geçmedi :D]   Msn aşkı[bnm başımdan geçmedi :D] Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 8:35 pm

saol
AnGeL_YaSeMiN
ѕρєя нєρѕι¢ι
ѕρєя нєρѕι¢ι
AnGeL_YaSeMiN

MesajKonu: Geri: Msn aşkı[bnm başımdan geçmedi :D]   Msn aşkı[bnm başımdan geçmedi :D] Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 6:56 pm

Hmm güzelmiş çok saol :D

En son AnGeL_YaSeMiN tarafından Cuma Ekim 17, 2008 9:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
-MeRwE-
єяєη¢ι α∂мιη
єяєη¢ι α∂мιη
-MeRwE-

MesajKonu: ııııııı bilemiyorum :)   Msn aşkı[bnm başımdan geçmedi :D] Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 7:34 pm

biaz değişikmiş bence
AnGeL_YaSeMiN
ѕρєя нєρѕι¢ι
ѕρєя нєρѕι¢ι
AnGeL_YaSeMiN

MesajKonu: Geri: Msn aşkı[bnm başımdan geçmedi :D]   Msn aşkı[bnm başımdan geçmedi :D] Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 9:19 pm

yha daha 16 yaşında... bence ayrılırlar. . . Allah en doğrusunu yapsın...

Msn aşkı[bnm başımdan geçmedi :D]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yoshy'nin BaLe aSkı
» Burcu Güneş-Biz Aşkı MeLekLerden ÇaLdık